top of page
AR-tablet-02.png

ATLASCATALOG

Artırılmış Gerçeklik (AR) ürün katalogları ile ürünlerinizi sergileyin, tanıtın ve pazarlayın.

ATLASCATALOG

ARtırılmış Gerçeklik Ürün & Sergi Kataloğu

 

ATLASCATALOG artırılmış gerçeklik ürün katalogları ile gelişen dünyanın yeni ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

ATLASCATALOG, mobil ve dijital mağazanızda, web sitenizde yer alan ürünlerinizi AR alt yapısı ile 3 boyutlu, animasyonlu ve etkileşimli olarak müşterilerinizle buluşturan artırılmış gerçeklik kataloğudur.

Artırılmış Gerçeklik (AR), gerçek ortamları sanal obje ve sahnelerle bir araya getiren en yeni ve çekici teknolojilerden biridir. Kolay erişim, etkileşim ve deneyimleme imkanı sunan AR ürün ve çözümleri, eğitim, moda, perakende, turizm, uzaktan destek gibi birçok sektörde etkin olarak kullanılmaya başlandı. Günümüz AR teknolojisi; telefon, tablet veya akıllı gözlükler aracılığı ile bizler için artık yepyeni dünyalara kapı açıyor.

 

Küresel salgınının etkileri ile birçok firma iletişim, eğitim, tanıtım ve pazarlama alanında yenilikçi ve dijital çözümlere yöneldi. Belki de yıllar sürecek değişiklikler çok kısa bir sürede hayata geçti. AR Katalog Teknolojisi, çeşitli sektörlerden gelen ihtiyaç ve taleplerin yanı sıra erişim kolaylığı, interaktif özellikleri sayesinde bu dönemde en öne çıkan trendler arasında yer alıyor.

SERVİSLER

KOLAY ERİŞİM

Her yerden kolayca erişilebilir, sergilenebilir ürün ve içerikler

PRATİK KULLANIM

Çeşitli akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu platformlar

İNTERAKTİF SUNUM

Her açıdan ve konumdan görüntülenebilir, 3 boyutlu ve animasyonlu

  VERİMLİ SONUÇLAR 

Daha düşük maliyetle daha çok insana ulaşan ilgi çekici gerçekçi ve detaylı

SERVİSLER

ATLASCATALOG AR Ürün ve Sergi Kataloğu

 

ATLASCATALOG ile, müşterilerinizi vitrine götürmenin ötesinde vitrininizi kitlelere ulaştırabilirsiniz. Nerede ve ne zaman olursa olsun.

3 Boyutlu modelleme teknikleri ve AR teknolojisinin bir araya gelmesi ile oluşturduğumuz alt yapı dijital mağazanızı hayata geçirir. Ürün skalanızı, renk ve çeşit gibi seçenekleri ile anlatmanın bir adım ötesine geçirerek müşterilerinizin deneyimlemesini sağlar. Bunun yanı sıra müşterilerinizin mağazanızda veya web sitenizde kalma süresini uzatır. Böylece artık müşterilerinizin dijital mağaza deneyimi daha keyifli ve daha kolay ulaşılır.

Hande-b-05.png
Hande-b-03.png

Artırılmış Gerçeklik ile kendi ürün kataloğunuzu oluşturmak ister misiniz? Planlarımızı inceleyin ve demo için bizimle iletişime geçin. İşletmenizi teknolojiyle buluşturun.

 • Gerçekçi 3 boyutlu ürün görselleri

 • Ürünleri 360° görüntüleme

 • Ürün bilgi ve seçenekleri

 • Animasyon ekleme

 • 2 Video görüntüleme

 • Satışa yönlendirme

AR-futuristic-02.png

ATLASCATALOG

MOBİL AR UYGULAMASI

Kurumunuza özel mobil uygulaması olarak geliştirilir veya mevcut uygulamanıza entegre edilir. Tercihe göre içerik yönetim arayüzü seçeneği ile. iOS ve Android ile uyumludur.

Untitled-4.png

ATLASCATALOG

WEB AR YAZILIMI

Geliştirdiğimiz mikro site alt yapısı ile çeşitli web tarayıcılardan, uygulama açmadan erişilebilir AR arayüzüdür. Mevcut uygulama veya web sitenize  entegre edilebilir. iOS ve Android uyumludur.

ATLASCATALOG

EK HİZMETLER

Paket 1

10 Adet Ürüne Kadar

Paket 2

50 Adet Ürüne Kadar

Paker 3

50'den Fazla Ürün

Picture2B.png

ATLASCATALOG

EK HİZMETLER

3 Boyutlu Modelleme

Ürünlerinizi sıfırdan modelleyelim

Model Optimizasyonu

Mevcut modellerinizi AR alt yapısına uyarlayalım

30.png
İLETİŞİM
HAKKIMIZDA
GALERİ

GALERİ

ATLASCATALOG AR Ürün ve Sergi Kataloğu

 

AtlasCatalog, kurumunuza özel AR Katalog çözümleri için alt yapı, tasarım ve geliştirme hizmeti sağlar. Amacımız, her projede müşterilerimizin ihtiyaçları için yenilikçi, kapsamlı çözümler yaratmaktır. Farklı sektörlerden örnek çalışmalarımızı inceleyebilir ve deneybimleyebilirsiniz.

Hande-07.png

DENEMEK İÇİN IOS TELEFONUNUZ

İLE QR KONUDU OKUTUN

HAKKIMIZDA

GARAGEATLAS

 

ATLASCATALOG, mobil ve dijital mağazanızda, web sitenizde yer alan ürünlerinizi AR alt yapısı ile 3 boyutlu, animasyonlu ve etkileşimli olarak müşterilerinizle buluşturan artırılmış gerçeklik kataloğudur.

ATLASCATALOG, GARAGEATLAS tarafından sunulmaktadır.

GA_Logo_Black.png

GARAGEATLAS tasarım ve yeni nesil deneyim teknolojilerini bir arada ele alarak, yaratıcı XR (VR/AR/3D) çözümleri sunuyoruz. Çevik ve interdisipliner ekibi ile tasarım odaklı düşünme, hikaye anlatıcılığı ve deneyimsel tasarım çerçevesinde artırılmış gerçeklik (AR), sanal gerçeklik (VR) ve 360 dikital medya alanında kurumlara özel proje ve ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.

 • Black YouTube Icon
 • Black LinkedIn Icon
 • Black Instagram Icon
 • Black Facebook Icon
 • Black Twitter Icon
bottom of page