top of page
AR-tablet-02.png

ATLASCATALOG

Showcase and promote your products with Augmented Reality (AR) product catalogs.

ATLASCATALOG

Augmented Reality Product Catalog & Showcasing

 

ATLASCATALOG helps your company to meet the novel needs of the world with augmented reality catalog & showcasing.

ATLASCATALOG is an AR catalog service that helps you showcase your products in your mobile, digital and physical store via augmented reality 3D interactions and animations

Augmented Reality (AR) is one of the latest and attractive technologies which combines real environments with virtual scenes and bring them to life. AR solutions while providing easy access, interaction and experience with engagement; are being effectively utilized in various industries education, fashion, retail, tourism and remote support. The most current AR tech now easily opens us a portal to new worlds via smart phones, tablets and smart glasses.

 

With the sudden impact of global pandemic numerous companies gravitated to innovative digital solutions especially for communication, education, marketing and promotion. With that they implemented changes in such a short time, that would maybe take years otherwise. ATLASCATALOG AR catalog & showcasing is among these trends that met the needs and demands, especially with its qualities of accessibility and interactivity.

SERVİSLER

KOLAY ERİŞİM

Her yerden kolayca erişilebilir, sergilenebilir ürün ve içerikler

PRATİK KULLANIM

Çeşitli akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu platformlar

İNTERAKTİF SUNUM

Her açıdan ve konumdan görüntülenebilir, 3 boyutlu ve animasyonlu

  VERİMLİ SONUÇLAR 

Daha düşük maliyetle daha çok insana ulaşan ilgi çekici gerçekçi ve detaylı

SERVİSLER

ATLASCATALOG AR Product Catalog & Showcasing

 

ATLASCATALOG ile, müşterilerinizi vitrine götürmenin ötesinde vitrininizi kitlelere ulaştırabilirsiniz. Nerede ve ne zaman olursa olsun.

3 Boyutlu modelleme teknikleri ve AR teknolojisinin bir araya gelmesi ile oluşturduğumuz alt yapı dijital mağazanızı hayata geçirir. Ürün skalanızı, renk ve çeşit gibi seçenekleri ile anlatmanın bir adım ötesine geçirerek müşterilerinizin deneyimlemesini sağlar. Bunun yanı sıra müşterilerinizin mağazanızda veya web sitenizde kalma süresini uzatır. Böylece artık müşterilerinizin dijital mağaza deneyimi daha keyifli ve daha kolay ulaşılır.

Hande-b-05.png
Hande-b-03.png

Artırılmış Gerçeklik ile kendi ürün kataloğunuzu oluşturmak ister misiniz? Planlarımızı inceleyin ve demo için bizimle iletişime geçin. İşletmenizi teknolojiyle buluşturun.

 • Gerçekçi 3 boyutlu ürün görselleri

 • Ürünleri 360° görüntüleme

 • Ürün bilgi ve seçenekleri

 • Animasyon ekleme

 • 2 Video görüntüleme

 • Satışa yönlendirme

AR-futuristic-02.png

ATLASCATALOG

MOBİL AR UYGULAMASI

Kurumunuza özel mobil uygulaması olarak geliştirilir veya mevcut uygulamanıza entegre edilir. Tercihe göre içerik yönetim arayüzü seçeneği ile. iOS ve Android ile uyumludur.

Untitled-4.png

ATLASCATALOG

WEB AR YAZILIMI

Geliştirdiğimiz mikro site alt yapısı ile çeşitli web tarayıcılardan, uygulama açmadan erişilebilir AR arayüzüdür. Mevcut uygulama veya web sitenize  entegre edilebilir. iOS ve Android uyumludur.

ATLASCATALOG

EK HİZMETLER

Paket 1

10 Adet Ürüne Kadar

Paket 2

50 Adet Ürüne Kadar

Paker 3

50'den Fazla Ürün

Picture2B.png

ATLASCATALOG

EK HİZMETLER

3 Boyutlu Modelleme

Ürünlerinizi sıfırdan modelleyelim

Model Optimizasyonu

Mevcut modellerinizi AR alt yapısına uyarlayalım

30.png
İLETİŞİM
HAKKIMIZDA
GALERİ

GALERİ

ATLASCATALOG AR Ürün ve Sergi Kataloğu

 

AtlasCatalog, kurumunuza özel AR Katalog çözümleri için alt yapı, tasarım ve geliştirme hizmeti sağlar. Amacımız, her projede müşterilerimizin ihtiyaçları için yenilikçi, kapsamlı çözümler yaratmaktır. Farklı sektörlerden örnek çalışmalarımızı inceleyebilir ve deneybimleyebilirsiniz.

Hande-07.png

DENEMEK İÇİN IOS TELEFONUNUZ

İLE QR KONUDU OKUTUN

HAKKIMIZDA

GARAGEATLAS

 

ATLASCATALOG, mobil ve dijital mağazanızda, web sitenizde yer alan ürünlerinizi AR alt yapısı ile 3 boyutlu, animasyonlu ve etkileşimli olarak müşterilerinizle buluşturan artırılmış gerçeklik kataloğudur.

ATLASCATALOG, GARAGEATLAS tarafından sunulmaktadır.

GA_Logo_Black.png

GARAGEATLAS tasarım ve yeni nesil deneyim teknolojilerini bir arada ele alarak, yaratıcı XR (VR/AR/3D) çözümleri sunuyoruz. Çevik ve interdisipliner ekibi ile tasarım odaklı düşünme, hikaye anlatıcılığı ve deneyimsel tasarım çerçevesinde artırılmış gerçeklik (AR), sanal gerçeklik (VR) ve 360 dikital medya alanında kurumlara özel proje ve ürünler geliştirmeye devam ediyoruz.

 • Black YouTube Icon
 • Black LinkedIn Icon
 • Black Instagram Icon
 • Black Facebook Icon
 • Black Twitter Icon
bottom of page